STUDIOCAM | Wideofilmowanie Ślubu i Wesela | Filmowanie uroczystości | Filmowanie Chrztu | Cennik - STUDIOCAM Wideofilmowanie | Filmowanie ślubu, filmowanie wesela, filmowanie chrztu świętego | Kamerzysta na ślub, kamerzysta na wesele | Film ślubny, film weselny | Kompleksowa obsługa wideo filmowanie fullHD oraz 4K. Nowoczesny film ze ślubu i wesela. Kamerzysta Warszawa Wesoła, Rembertów, Wawer, Okuniew, Legionowo, Zielonka, Ząbki, Wołomin, Halinów, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Wiązowna, Kołbiel

WIDEOFILMOWANIE | Filmowe reportaże ślubne
Przejdź do treści
wideofilmowanie | Cennik

Wysyłając do nas zapytanie... kilka zdań jaki zakres obsługi wideofilmowania Was konkretnie interesuje oraz lokalizacje gdzie odbędą się uroczystości Ślub i Wesele? Otrzymacie w odpowiedzi na wiadomość specjalnie przygotowaną indywidualną ofertę!

Panuje u nas zasada jasnego układu cenowego "zero ukrytych kosztów" dzięki temu cenę finalnie poznacie już na spotkaniu podczas którego poznamy się, omówimy szczegóły, będziecie mogli zadać nam pytania na które chętnie odpowiemy... Warto wiedzieć że na cenę za filmowanie ślubu i wesela wpływ ma wiele czynników takich jak ilość operatorów, zakres obsługi oraz np. długość filmu ślubnego, ilość nośników, odległości do pokonania, liczba użytych kamer, technika montażu filmu, ilość godzin poświęconych na zmontowanie filmu i wiele innych. Dlatego do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie a klient w praktyce zamawia film ślubny dostosowany do swoich wymagań. Poniżej przedstawiamy ceny pakietów, które pozwolą Państwu zorientować się co do ceny względem zakresu obsługi.
Pakiet "BRONZE"
4.300 pln *

Reportaż wideo realizowany przez dwóch operatorów, filmowanie ślubu, filmowanie wesela, film w formie pliku cyfrowego mp4 do pobrania z serwera, długość filmu - do 30 min
Jest to pakiet dla osób ceniących sobie elegancką obsługę w połączeniu z niewygórowaną ceną.
Pakiet "SILVER"
5,499 pln *

Reportaż wideo realizowany przez dwóch operatorów, rejestracja od przygotowań w domu, filmowanie ślubu, filmowanie wesela, USB z filmem (mp4), życzenia kluczowych gości do mikrofonu przed kamerą, skrót filmowy (trailer), długość filmu - do 50 min
Jest to komfortowy pakiet dla osób które oczekują bardziej dynamicznej formy przy zachowaniu oszczędności bowiem realizację wykonuje jeden operator.
Pakiet "GOLD"
6.699 pln *

Reportaż wideo realizowany przez dwóch operatorów, rejestracja od przygotowań w domu/salonie kosmetycznym, filmowanie ślubu, filmowanie wesela, USB z filmem (mp4), film na hasło w "strefie klienta", życzenia kluczowych gości do mikrofonu przed kamerą, teledysk - skrót filmowy (trailer), film w formacie Bluray długość filmu - ok 60 min.
Jest to pakiet dla osób które oprócz innowacyjnego podejścia oczekują nieco więcej...
Każdy z pakietów może zostać wzbogacony o dodatkowe elementy a zakres ostatecznie zostanie ustalony przed realizacją zlecenia.

- filmowanie z powietrza - 1.000 pln
więcej na ten temat opowiemy Państwu na spotkaniu, istnieje bowiem kilka wariantów obsługi w tym zakresie
- podziękowania dla rodziców - 1.000 pln
wideosesja w plenerze w efekcie której otrzymacie filmik który można wyświetlić projektorem rodzicom i gościom w sali podczas wesela
- wideosesja narzeczeńska - 800 pln
wideosesja w plenerze... w efekcie której zrealizujemy nagrania przedstawiąjace Was, Wasze hobby, to jak spędzacie czas, etc.
- dodatkowy operator * - 1000 pln
więcej na ten temat opowiemy Państwu na spotkaniu, istnieje bowiem kilka wariantów obsługi w tym zakresie
- 3 eleganckie, spersonalizowane komplety płyt w formacie Blu-ray * - 450 pln
- montaż filmu w terminie max 6 tyg. od daty ślubu - 2.000 pln

...oraz inne elementy o których opowiemy Wam na spotkaniu.

Pakiet "PLATINUM"
9.399 pln *

Reportaż wideo realizowany przez dwóch operatorów, rejestracja od przygotowań w domu/salonie kosmetycznym, filmowanie ślubu, filmowanie wesela, USB z filmem (mp4), film na hasło w "strefie klienta", życzenia kluczowych gości do mikrofonu przed kamerą, dodatkowy dzień plenerowy, skrót filmowy (trailer), Wideozajawka już w kilka dni po weselu. Zakończenie filmu weselnego w formie wideoklipu – podsumowanie najważniejszych chwil, retrospekcja lub multimedialna prezentacja zdjęć (np. z dzieciństwa czy wybrane z filmu nietuzinkowe kadry), teledyskowanie w filmie, Komplet płyt w formacie Blu-ray - gratis, długość filmu do 70 min - w zależności od Waszych preferencji t kwestię mozemy indywidualnie omówić.
Jest to pakiet przeznaczony dla najbardziej wymagających osób które oczekują wielowątkowości, artystycznej perspektywy, dynamicznego montażu z wykorzystaniem najnowszych technik i technologii.
Ilość operatorów warto określić w zależności od ilości gości na Państwa wydarzeniu. Jeśli na imprezie jest poniżej 50 gości – nagranie może być realizowane przez jednego operatora. Jeśli liczycie Państwo gości w przedziale 80 - 240 osób, wówczas zalecamy aby realizacja odbyła się przy udziale min. dwóch operatorów. Zaś przy imprezach na których gości się ponad 250 osób, powinniśmy poznać szczegóły i omówić zakres, ale zaleca się na realizację nawet trzech operatorów.

* - Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Adres:
ul. Zachodnia 37
05-075 Warszawa (Wesoła)

Godziny otwarcia:
pn - pt: 14:00 - 19:00
Tel. +48 508 211 249
All rights reserved, Wszelkie prawa zastrzeżone | STUDIOCAM jest marką należącą do PROVITO Sp. z o.o.
Wróć do spisu treści