WeddingStudioPro | Filmowanie Ślubu i Wesela | O nas - WeddingStudioPro | STUDIOCAM Wideofilmowanie | Filmowanie ślubu, filmowanie wesela, filmowanie chrztu świętego | Kamerzysta na ślub, kamerzysta na wesele, Film ślubny, film weselny, Kompleksowa obsługa wideo filmowanie fullHD oraz 4K. Nowoczesny film ze ślubu i wesela. Kamerzysta Warszawa Wesoła, Rembertów, Wawer, Okuniew, Legionowo, Zielonka, Ząbki, Wołomin, Halinów, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Wiązowna, Kołbiel

WIDEOFILMOWANIE | Filmowe reportaże ślubne
filmowanie, wedding, warsaw, film, wedding films, movie, wedding film, ślub, wedding movie, movies
Przejdź do treści
o nas
...mówią o nas, że działamy bezszelestnie!
że jesteśmy na miejscu i o czasie....
"Powstaliśmy dla Was by chwytać co ulotne"
Krysztof STUDIOCAM
Studiocam to prężnie rozwijający się zespół zajmujący się produkcją reportaży ślubno-weselnych. Chcemy podkreślić, że wideofilmowanie jest naszą pasją dlatego możecie być pewni że Wasz film weselny będzie świeżym spojrzeniem na sytuację, nietuzinkową perspektywą.
Nieustannie idziemy do przodu, nasze produkcje cechuje oryginalność a nas dyskrecja i precyzja z jaką działamy. Czerpiemy przyjemność z każdej realizacji dzięki czemu w efekcie otrzymacie film ślubny, który nie tylko pozwoli wrócić wspomnieniami do dnia ślubu i wesela, ucieszy i wzruszy... ale film który prezentuje wysoką jakość!
Jeśli liczysz na naprawdę fajny film ślubny, z pomysłem, dynamiką, film który zachwyci najbardziej wymagających, to właśnie Tobie polecamy swoje usługi. Naszym klientom proponujemy pełen zakres usług związanych z filmowaniem. Działamy dyskretnie i bezszelestnie. Posiadamy uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych. Podążamy z duchem czasu i rozwijając się wykorzystujemy nowe technologie przy jednoczesnym uszanowaniu tradycji dzięki czemu wiemy jak zachować się podczas każdej ceremonii, jak wtopić się w otoczenie by być nie widocznymi.
1.
Technologia
Nagrywamy kamerami z wymienną optyką wyposażonymi w matryce DSLR oraz aparatami bez lusterkowymi Sony w rozdzielczości Full HD oraz 4K, które gwarantują nam niepowtarzalną jakość i ostrość obrazu. Dzięki nim możemy zrealizować każdy Wasz pomysł na nietypowy film ze ślubu i wesela. Aby kreatywnie pokazać piękne chwile z Waszego wyjątkowego dnia używamy sprzętu, który umożliwia nam podejść do realizacji w nietuzinkowy sposób. Gimbale, monopody, slidery, kamizelki stabilizujące i wiele, wiele innych.
2.
Jakość
Aby Wasz film weselny prezentował najwyższą jakość, zróżnicowany kadr oraz niezwykłą dynamikę, polecamy rozważyć opcję realizacji nagrań za pośrednictwem dwóch operatorów. Mówimy wtedy o realizacji nietuzinkowych, ciekawych ujęć, większej dynamiki, wiele perspektyw... wszytko dlatego, że w codziennej pracy zawsze stawiamy na jakość – nigdy na ilość!
3.
Gdzie pracujemy?
A gdzie Państwo sobie życzą? Jesteśmy elastyczną mobilną ekipą... Wyjazdy za granicę nie stanowią dla nas problemu dlatego pracujemy na terenie całej Europy, jednak najłatwiej znaleźć nas w Warszawie
Adres:
ul. Zachodnia 37
05-075 Warszawa (Wesoła)

Godziny otwarcia:
pn - pt: 14:00 - 19:00
+48 508 211 249
+48 794 230 560
All rights reserved, Wszelkie prawa zastrzeżone | WeddingStudioPro
wedding, film, wesele, filmowanie, wesela, warszawa, filmowanie warszawa, wideofilmowanie, ślub, filmowanie ślubu, wedding films
Wróć do spisu treści